Zapraszamy wszystkich do pójścia wspólną drogą rozeznawania woli Bożej:

Październik: 26 wtorek,  27 środa, 29 Piątek

g. 15.30

_____________________________________________________________________

W ostatnim czasie dzięki Opatrzności Bożej i życzliwości wielu ludzi o dobrych sercach wykonaliśmy między innymi prace:

1. Wymiana okien na extra energooszczędne  /4 szybowe/ – plebania
  2. Docieplenie poddasza: wełna mineralna 50 cm
  3. Naprawa muru oporowego
  4. Prace pielęgnacyjne zieleni przy terenie kościelnym: skruszenie ziemi, użyźnienie oraz posianie trawy. Nasadzenie 50 drzewek: tuja szmaragd i brabant
  5. Ogrodzenie z wikliny

W Zdunowie – w naszym Ośrodku dla młodzieży: została odmalowana Kaplica oraz zainstalowana pompa ciepła. W tym roku młodzież odpoczywała  w czasie wakacji na rekolekcjach.  Następne wakacje: lipiec i sierpień –  zarezerwowany dla młodzieży z naszej diecezji i innych.

W Pogobiu – Kaplica dojazdowa:

Została odgrzybiona , umyta oraz pomalowana elewacja

Dodatkowo w ramach przeglądu technicznego:

1. Przegląd instalacji elektrycznej kościoła i plebanii
  2. Przegląd wentylacji – kominy oraz pieca
  3. Przegląd instalacji elektrycznej i wentylacji w Ośrodku Rekolekcyjnym w Zdunowie.

Jeśli Bóg pozwoli w najbliższym czasie zostanie wykonane oświetlenie całego prezbiterium oraz podświetlenie stacji drogi krzyżowej w Kościele w Wiartlu.

Proszę o modlitwę.

Z całego serca dziękuję za okazywaną mi każdego dnia pomoc i życzliwość. Niech dobry Bóg Wam wynagrodzi
a Matka Boża ma w swojej opiece.

Błogosławionego dnia…